Leerkracht Basisonderwijs

Algemeen 

Wist je dat IBS El Wahda de duurzaamste school van Limburg is? En dat niet alleen: ook op andere vlakken zijn er grote investeringen gebeurd. Het aantal leerlingen in onze school blijft daardoor alsmaar groeien en in januari 2020 komt er zelfs een kleuterklas bij!

Daarom zijn we natuurlijk op zoek naar een leerkracht die even gedreven en ambitieus is als onze school. Ben of ken je iemand die een groot hart voor het onderwijs heeft en graag ons team wil komen versterken? Aarzel dan zeker niet om ons te contacteren.

 

Onze Organisatie 

Onze school is al jaren een vooruitstrevende school, waarbij ieder jaar in kwaliteit wordt geïnvesteerd. Het is voor ons van groot belang dat ons team gemotiveerd en professioneel is. Immers, onze leerkrachten vormen de basis van onze successen.

Ons bestuur heeft een sterk geformuleerde missie en visie, dat zich laat vertalen in een unieke omgeving voor onze leerkrachten. Zo creëren wij een rustige en ordelijke werkomgeving met een bepaalde regelmaat binnen de dynamische wereld van het onderwijs.

Omdat deze formule goed aanslaat, groeien wij ieder jaar en verwachten we de komende jaren nog veel meer te groeien. Daarom zijn wij per direct op zoek naar gemotiveerde leerkrachten.

Functieomschrijving 

 • Als leerkracht ben je verantwoordelijk voor de lessen binnen je klas;
 • Je functioneert binnen een ambitieus team en neemt je liefde voor het onderwijs serieus;
 • Je bent didactisch en pedagogisch sterk en kunt op zowel groepsniveau als op individueel niveau inspelen op de onderwijsbehoefte van de leerlingen;
 • Je wilt deel uitmaken van een sterk ontwikkelde en vooruitstrevende organisatie en staat open voor zelfontwikkeling;

Fulltime

Per december 2019/ januari 2020, starten we een extra kleuterklas. Hiervoor zoeken wij een fulltime leerkracht.

 • Minimaal een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband; Het gaat hier niet om een tijdelijke invulling of een vervanging van een leerkracht.

Parttime

 Per direct zijn wij ook op zoek naar een parttime leerkracht voor 2½ dag (0,5FTE).

 • Minimaal een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband; Het gaat hier niet om een tijdelijke invulling of een vervanging van een leerkracht.

Wat bieden wij? 

 • We bieden een marktconform salaris volgens het CAO PO;
 • Wij bieden een flexibele invulling van de lesdagen;
 • Een gemotiveerd bestuur dat graag in jou investeert;
 • Voldoende doorgroeimogelijkheden;
 • Minimaal een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband; Het gaat hier niet om een tijdelijke invulling of een vervanging van een leerkracht.
 • Een professionele werkomgeving met voldoende ruimte voor eigen invulling.

Lijkt deze vacature voor jou te zijn geschreven? Dan zijn wij op zoek naar jou. Wil je eerst een oriënterend gesprek of een dagje meelopen? Aarzel dan niet en bel direct met 045 571 61 52. We ontvangen je graag en zorgen dat de koffie of Marokkaanse muntthee klaarstaat! Kijk ook eens op onze website en/ of Facebookpagina. Wie weet pas jij wel helemaal in ons team!

 

Spreekt deze vacature jou aan? Je mag je motivatiebrief met je cv uploaden voor 30 november 2019, via het online formulier of mail naar directie@elwahda.nl. Na ontvangst van je sollicitatie zullen we zo snel mogelijk contact met je opnemen.

 • Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx, , Max. bestandsgrootte: 5 MB.
 • Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx, , Max. bestandsgrootte: 5 MB.

No Comments

Comments are closed.

To Top