Aankondiging Crea-dag

Morgen staat de crea-dag op de agenda. Er zijn een aantal activiteiten bedacht die onze leerlingen in groepjes gaan doen onder begeleiding van een leerkracht of enthousiaste hulpouders. De leerlingen zijn ingedeeld in verschillende groepjes en gaan leuke leerzame activiteiten doen zoals; koken, techniek, knutselen, drama, lego en sporten.

Hiermee willen we kinderen in hun kracht zetten en ze de mogelijkheid geven om te excelleren in andere talenten dan alleen leren uit boeken! We proberen hiermee de creativiteit van onze leerlingen aan te wakkeren en te stimuleren.

We hebben dit schooljaar meerdere creadagen ingepland om verschillende activiteiten aan te bieden. Op 12 februari en 17 juni 2020 staan de volgende crea-dagen op de agenda.

No Comments

Comments are closed.

To Top